Sense4B Açılış Bildirisi

Sense4B, uzun yıllar boyunca farklı alanlarda uzmanlaşmış Ar-Ge mühendislerimiz tarafından hayata geçirilmiş çok sayıda ürünü içinde barından bir ürün ailesi markasıdır.

Bünyemizde geliştirdiğimiz yeni sensör network veri iletim yöntemi ile geniş arazilere yayılmış, çok sayıda sensörden oluşan çözümleri özgün bir bakış açısıyla yeniden inşa ediyoruz.

Böylece, eskiden lüks kabul edilen sistemler yerine, önemli ölçüde maliyet avantajı olan operasyonları kolay sistemler üreterek, hemen her işletmenin güvenlik, otomasyon vb. ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Sense4B Ailesi olarak satış ve pazarlama faaliyetlerimize bir tel çit üstü çevre güvenlik sistemi olan Sense4B Fence Watch ile başlıyoruz. Güvenlik görevlileri, kamera sistemleri ve hava koşulları kaynaklı güvenlik açıklarını ortadan kaldıran Sense4B Fence Watch ürünümüzün tanıtım videosuna ve teknik özelliklerine web sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Sense4B Fence Watch ürünümüzün kullanım alanları için oteller, havalimanları, demiryolları, fabrikalar, üniversiteler, güneş enerji santralleri, rafineriler, hayvan çiftlikleri, askeri tesisler, büyük toplu konutlar ve benzeri tesisler örnek gösterilebilir.  Aynı zamanda küçük siteler, müstakil konutlar, baz istasyonları gibi noktalar için geliştirdiğimiz ve diğer alarm sistemleri ile entegre çalışan düşük maliyetli Sense4B Fence Watch Lite ürünümüzle alakalı videolara ve bilgilere de web sayfamız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Sense4B Ailesi olarak Ar-Ge odaklı çalışmalarımıza hızlı şekilde devam edebilmek ve odak dağınıklığı yaşamamak için son kullanıcıya direk satış yapmak yerine üretici/geliştirici pozisyonumuzu korumayı ve satışları çözüm ortaklarımız üzerinden gerçekleştirmeyi tercih ediyoruz. Bu doğrultuda 10 gün gibi kısa bir sürede farklı şehirlerden 11 farklı çözüm ortağı ile anlaşma sağladık. Ülkemizde 100 binden fazla tesisin sorununa çözüm üretebiliriz, bu sebeple sistemlerimizin süratli dağıtımı ve tanıtımı için ilerleyen günlerde çözüm ortaklıkları geliştirmeye devam edeceğiz.

Kısa vadeli hedefimiz Sense4B Fence Watch ürününü ülkemizden çıkmış bir dünya markası haline getirmek ve geliştireceğimiz yan ürünlerle çevre güvenlik sistemleri pazarının dünya lideri olmaktır.

Uzun vadeli hedefimiz ise IoT, otomasyon, M2M, yapay zeka  gibi konularda yeni ürünler, sistemler geliştirerek Sense4B markasını kendi alanlarında teknolojiyi sürükleyen bir marka haline getirmektedir.

Çok uzun ve zorlu bir yola çıktık ama biliyoruz ki sizlerin desteği ile ve çok çalışarak başarıyı yakalayacağız.

Gökhan Koç

Sense4B Kurucu Ortağı ve Pazarlama Müdürü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir